AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SÜREÇ

AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI SÜREÇ

Ameliyat öncesi tetkik, planlama ve sonrası kontrolleri için 8-9 gün İstanbul’da kalmanız yeterli olacaktır. Ameliyat tarihine 10 gün kala aspirin gibi kan sulandırıcı veya vitamin ilaçlarını kesinlikle kullanmamalısınız!!

1. Gün: Uçaktan inip otelinize yerleştikten sonra muayene için ofisimize geleceksiniz. Dr.İlker Koçak sizinle yaklaşık 1-1.5 saat görüşme yapacak. Bu görüşme; muayene, bilgilendirme, fotoğraf çekimi ve tasarımı, ameliyat öncesi ve sonrası detayları içermektedir. Muayene sonrası kan tetkikleriniz yapılacak ve anestezi doktoru sizi muayene edecektir.

2. Gün:  Planlanan ameliyat saatinden 1 saat önce ameliyat olacağınız hastaneye geleceksiniz. Yatış birimindeki arkadaşlarımız yatışınızı yapacak ve gerekli işlemler tamamlandıktan sonra ameliyata alınacaksınız. Ameliyattan 4 saat sonra yemeğiniz gelecek ve çok sert, baharatlı ve asitli olmamak kaydıyla istediğiniz her şeyi yiyebileceksiniz. 

Ameliyat olduğunuz gece hastanede konaklayacaksınız ertesi sabah taburcu olacaksınız. Bugünden sonra otelinizde konaklayacaksınız. Kontrolümüz 8. gün olacaktır.

8. Gün: Kontrol için size verilen saatte ofisimize geleceksiniz, bu muayenede burun üzerindeki alçınız çıkarılacak ten rengi bantlar takılacaktır, görüşememiz yaklaşık 30 dk sürecektir. Takılan bantlar burun üzerinde 1 hafta kalacaktır. Bu şekilde uçağa binebilir; evinize ve normal hayatınıza dönebilirsiniz. 1 hafta sonunda duşa girerek yüzünüzü tamamen ıslatıp ten rengi bantlarınızı çıkarabilirsiniz. 

9. Gün: 8. gün sonunda veya 9. gün dönüş için artık hazırsınız, talep etmeniz durumunda otelden havalimanına transferinizi sağlayabiliriz.

Evinize döndükten sonra da aklınıza takılan her konuda +90 532 058 03 85 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

Daha sonra İstanbul’a geldiğinizde mutlaka randevu alıp kontrole gelmenizi ve sizi tekrar görmeyi çok isteriz.

tr_TRTurkish